اولین ارائه دهنده‌ی خدمات الکترونیک در مشهد

صفحه اصلیخدمات دندانپزشکیخدماتمطب های مجهز خصوصی با امکانات پیشرفته

مطب های مجهز خصوصی با امکانات پیشرفته

شرکت آفتاب سلامت مفتخر است که تمامی خدمات خود را در مطب های مجهز و خصوصی به مشتریان خود ارائه دهد و تمامی مطب های طرف قرارداد  این شرکت ،در سطح بالایی از کیفیت و زیبایی و بهداشت می باشند. پزشکان برای هر بیمار از پکیج پلمپ شده مخصوص خود بیمار استفاده می کنند که این امر باعث امنیت خاطر مراجعین محترم می باشد

  •  پیشرفته ترین تجهیزات مانند کار با لیزر و عصب کشی با دستگاه توسط تعدادی از دندانپزشکان طرف قرارداد شرکت ارائه میشود که راحتی بیماران و سرعت عمل را افزایش می دهد.
  • لازم به ذکر است که هیچ یک از مراجعین محترم به کلینیک یا درمانگاه ارجاع داده نمی شوند ،چون همانطور که مستحضر هستید سطح کیفی خدمات در درمانگاه ها به هیچ وجه قابل مقایسه با مطب های خصوصی نمی باشد .
  • تمامی پزشکان طرف قرارداد شرکت،سابقه کاری بیشتر از 10 سال دارند و با توجه به کیفیت بالای کار و اطمینان شرکت از تعهد و دلسوزی پزشکان طرف قرارداد ،بهترین روش درمانی برای دندان شما لحاظ خواهد شد.
  • نظر به اینکه مهمترین دغدغه شرکت آفتاب سلامت ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد ،این شرکت با پشتوانه تجربه بالای پزشکان و نظارت بر مواد مصرفی مرغوب ، تمامی خدمات ارائه شده به بیماران را گارانتی می نماید . 

با ما در تماس باشید. 051-38526975